Diş Eti Estetiği

Diş Eti Estetiği

Her insan güzel gülümsemek ister. Kusursuz bir gülümseme içinse inci gibi dişlere sahip olmak yeterli değil. Diş etlerinin de dişlerinizle uyumlu olması gerekiyor. Dişe sıkıca yapışan ve parlak diş etlerine yine de tam olarak sağlıklı diyebilmemiz için de renginin pembe olması gerekiyor. Tıp bu duruma da çaresiz değil; “Pembe Estetik” ile size gülümsemenizi armağan ediyor.
Dijital çağ ve hız kesmeden ilerleyen teknoloji artık pek çok konuda alternatifler ve çeşitli çözümler sunuyor. Diş estetiği alanında yaşanan gelişmeler de bunlardan biri. Eskiden bir diş dolgusu yaptırmak bile çok sancılı bir süreçken şimdi pembe estetik denen, diş eti estetiği ile kusursuz bir gülümsemeye sahip olmak mümkün olabiliyor. Peki diş eti estetiğinde süreç nasıl işliyor dersiniz? Sizi aklınızdaki soru işaretlerinden kurtarıyoruz. İşte merak edilen konular…!

Bütünsel Bir Yaklaşım

Dişlerde estetiği, birçok faktör bir arada etkiliyor. Dişlerin kusursuzca sıralanması ve düzgün görünmesi diş estetiği açısından her zaman yeterli değil. Bu nedenle söz konusu diş estetiği olduğunda bütünsel bir yaklaşım benimsenmeli ve tedavi süreci hastanın durumuna göre planlanmalı. Peki, estetiği etkileyen bu bütünsel yaklaşım ve analizler nelerdir? Her şeyden önce dişlerin uygun dizilim ve formda olup olmadığı bu estetik tedavi sürecinde son derece önemli… Dişlerin diş etleriyle ve çevre yumuşak dokuyla olan uyumu, hastanın gülümseme gibi bazı mimik hareketlerinde görünen diş eti seviyesi, ön dişlerde istenmeyen ve estetiği bozan pigmentasyonlar (diş etlerinde oluşan lekeler ve renkleşmeler), diş eti çekilmeleri, diş eti seviyelerinin eşit ve dengeli olup olmaması, dudak kalınlığı ve yine mimik hareketlerinde asimetrik çekilmelerin görüldüğü durumlar estetiği etkileyen diğer faktörler…

Uzman Doktorlarımız

Alanında 10+ yıl tecrübeli seçkin ekibimiz ile sağlık ile ilgili tüm alanlarda hizmet vermekteyiz

Sağlığınız İçin! En İyi Hizmetler

Estetik ile ilgili tüm branşlar, saç ekim ve diş ile ilgili tüm tedavilerde uzman doktorlarımız tarafından yapılan tedaviler ile yüksek oranda başarı oranları ve %100 hasta memnuniyeti ile çalışmaktayız.

Estetik Cerrahi

Estetik cerrahi kişinin dış görünüşündeki problemleri gidererek daha mutlu, daha kendine güvenli, çevresiyle ve kendisiyle daha barışık olmasına yardımcı olur. Elbette mutluluk ve kendine güven sadece estetik güzellikle olmaz, ancak çok önemli faktörlerden biridir.

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı; konuşmamızı, gülmemizi, tatmamızı, çiğnememizi ve yutmamızı sağlayan ağız, diş ve diş etlerinin genel sağlığı demektir. Ağız ve diş sağlığında asıl amaç, diş çürümesi ve diş eti hastalıkları gibi olumsuz durumların önüne geçerek ağzın genel sağlığını korumaktır.

Saç Tedavileri

Bugün teknolojik ilerlemeyle birlikte, saç ekimi yöntemleri ve saç dökülmesi tedavilerinde büyük gelişme ve ilerleme kaydedilmiştir. Minimal invasiv tekniklerle yapılan prosedüre dönüşen saç ekimi ameliyatları, kullanılan aletlerin gelişmesiyle bugün ki duruma gelmiştir.

Neden DCİ Clinic

DCİ Clinic 10+ Yıllık tecrübesi ve alanında uzman doktorları ile sektördeki lider konumunu korumaktadır. Plastik Cerrahi, Diş Estetiği ve Tedavileri, Saç Ekimi alanlarında birçok operasyonu uzman hekimler eşliğinde gerçekleştirmektedir.

01
Gradation Image

ADIM 1

Vip araçlar ve Tercuman ekibi ile havalimanından otel transferi
02
Gradation Image

ADIM 2

Doktor tarafından yüzyüze konsültasyon ve müdahale
03
Gradation Image

ADIM 3

5 Yıldızlı otellerde konforlu konaklama veağırlama
04
Gradation Image

ADIM 4

Tedavinizin ardından doktorlarımız tarafından kontrol ve havalimanı transferi

Kliniklerimiz / Hastanelerimiz

Before / After

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurarak müşteri hizmetleri uzmanlarımızın sizi arayarak bilgilendirme yapmasını sağlayabilirsiniz