Karın Kası Estetiği (Six Pack)

Karın kası estetiği (Six Pack)

Baklava dilimi dediğimiz görüntüye sahip olan Karın Kası, spor yapmanıza gerek kalmadan elde edebileceğiniz bir ameliyat yöntemidir.

Spor yaparak atletik bir vücuda sahip olmak kolay değildir. Bunun sebebi, vücudun yağ oranı ve dağılımı, beslenme alışkanlıkları, uyku düzeni, yani özetle çok dikkat edilmesi gereken bir hayat tarzı gerektirir.

Ayrıca vücudun kas kitlesini artırmaya eğilimi ve yağ dokusunun vücuttaki dağılımı kalıtımdır.

Bu sebeple; bazı kişiler çaba göstermeden kaslı bir vücuda sahip olabilirken, bazı insanlar için bu vücuda sahip olmak zordur.

Karın kaslarını geliştirmek çok da zor olmayabilir fakat üzerinde bulunan yağ dokusu nedeni ile istenilen görüntüyü yakalamak oldukça zordur.

Karın Kası Estetiği Size Çözüm Sunar

Karın Kası Estetiği; sağlıklı, fit, dinamik, atletik ve kaslı bir bedene sahip olmanızı sağlayan bir vücut şekillendirme operasyonudur. Kas kitlesine şekil kazandıran bu operasyon, kasların çukurlaştığı alanlardaki yağ dokusu üzerine liposuction tekniği yapılarak doldurulur ve bombeleştiği alanlardaki yağ dokusunu korumasını sağlar.

Bu sayede kaslar belirginleşir ve görünür hale gelir. Vücuda dışarıdan herhangi bir malzeme veya implant uygulanmaz.

Vücutta var olan kasların çok daha belirgin hale gelmesini sağlayarak fit ve kaslı bir beden imajı oluşturur.

Karın Kası Estetiği Kimlere Yapılır?

– Atletik bir görünüme sahip olmak isteyen genç ve orta yaş grubundaki erkeklere ve kadınlara
– Genel olarak obezite problemi olmayıp, bölgesel yağ fazlalıkları olan kişilere
– Kas dokusunu geliştirmekte ve görünür hale getirmekte zorluk yaşayan kişilere 
– Yoğun bir egzersiz programı uygulamaya zaman bulamayan ve kısa sürede kaslı bir bedene sahip olmak isteyen kişilere Karın Kası (Six Pack) Estetiği uygulanabilmektedir.

Uzman Doktorlarımız

Alanında 10+ yıl tecrübeli seçkin ekibimiz ile sağlık ile ilgili tüm alanlarda hizmet vermekteyiz

Sağlığınız İçin! En İyi Hizmetler

Estetik ile ilgili tüm branşlar, saç ekim ve diş ile ilgili tüm tedavilerde uzman doktorlarımız tarafından yapılan tedaviler ile yüksek oranda başarı oranları ve %100 hasta memnuniyeti ile çalışmaktayız.

Estetik Cerrahi

Estetik cerrahi kişinin dış görünüşündeki problemleri gidererek daha mutlu, daha kendine güvenli, çevresiyle ve kendisiyle daha barışık olmasına yardımcı olur. Elbette mutluluk ve kendine güven sadece estetik güzellikle olmaz, ancak çok önemli faktörlerden biridir.

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı; konuşmamızı, gülmemizi, tatmamızı, çiğnememizi ve yutmamızı sağlayan ağız, diş ve diş etlerinin genel sağlığı demektir. Ağız ve diş sağlığında asıl amaç, diş çürümesi ve diş eti hastalıkları gibi olumsuz durumların önüne geçerek ağzın genel sağlığını korumaktır.

Saç Tedavileri

Bugün teknolojik ilerlemeyle birlikte, saç ekimi yöntemleri ve saç dökülmesi tedavilerinde büyük gelişme ve ilerleme kaydedilmiştir. Minimal invasiv tekniklerle yapılan prosedüre dönüşen saç ekimi ameliyatları, kullanılan aletlerin gelişmesiyle bugün ki duruma gelmiştir.

Neden DCİ Clinic

DCİ Clinic 10+ Yıllık tecrübesi ve alanında uzman doktorları ile sektördeki lider konumunu korumaktadır. Plastik Cerrahi, Diş Estetiği ve Tedavileri, Saç Ekimi alanlarında birçok operasyonu uzman hekimler eşliğinde gerçekleştirmektedir.

01
Gradation Image

ADIM 1

Vip araçlar ve Tercuman ekibi ile havalimanından otel transferi
02
Gradation Image

ADIM 2

Doktor tarafından yüzyüze konsültasyon ve müdahale
03
Gradation Image

ADIM 3

5 Yıldızlı otellerde konforlu konaklama veağırlama
04
Gradation Image

ADIM 4

Tedavinizin ardından doktorlarımız tarafından kontrol ve havalimanı transferi

Kliniklerimiz / Hastanelerimiz

Before / After

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurarak müşteri hizmetleri uzmanlarımızın sizi arayarak bilgilendirme yapmasını sağlayabilirsiniz