Yaprak Porselen

Yaprak Porselen

Yaprak porselen diş aynı zamanda Lamine diş kaplama olarakta bilinmektedir., son zamanlarda estetik görünüme önem verenler tarafından en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biridir. Lamine Kaplama ,dudaklar ve yanakla temas eden diş yüzeylerinin 0,3 mm. Aşındırılarak uygulanan bir yöntemdir, bazı durumlarda dişlerde herhangi bir aşındırılma yapılmaz.

Estetik görünüme önem verenler ve diş yapılarında rahatsızlık verecek kadar kötü görünüm bulunan hastalar, Lamine Kaplama tedavisini tercih etmektedir. Yaprak porselen tedavisi hizmetlerinde başarılı çalışmalara imza atan Estelion Medical olarak hastalarımızın estetik görünümde beklediklerinden daha fazlasını tedavide sunarak rahat etmelerini sağlıyoruz.

Yaprak porselen nasıl yapılır?

Son zamanların en çok tercih edilen lamine diş kaplama, hastanın karar vermesinden sonra ölçüleri alındıktan sonra özel olarak hazırlanmaktadır. Modeller hazırlandıktan sonra porselen üzerine taklitleri uygulanarak ağız içerisinde örnek uygulama yapılır. bu uygulama sayesinde herhangi bir işlem yapmadan önce hasta nasıl bir görünüm elde edeceğini görür. Örnek uygulama, hastanın talep etmesi durumunda birkaç gün ağızda kalır ve böylelikle karar verme aşaması daha sağlıklı şekilde gelişir. Örnek yaprak porselen uygulaması, hekimin yüz ile uyumu ile devam ederek aşındırma yapılıp yapılmaması gerektiğine karar verildikten sonra gerçeği uygulanır.

Yaprak porselen özellikleri ve avantajları

– Çay, kahve ve sigara lekelerinden dolayı dişlerinde sarılık meydana gelen kişiler, bu tip sorunlarından kurtulurlar,

– Dişler küçültülmeden uygulanır,

– Görünümde herhangi bir porselen uygulamanın yapıldığı belli olmaz,

– Dişlerin dil tarafında kalan bölümlerinde herhangi bir işlem yapılmadığı için hastalar,porselen dişi hissetmezler,

– Diş çürümelerine karşı yardımcı olur, uzun ömürlüdür ve bakımı son derece kolaydır.

Uzman Doktorlarımız

Alanında 10+ yıl tecrübeli seçkin ekibimiz ile sağlık ile ilgili tüm alanlarda hizmet vermekteyiz

Sağlığınız İçin! En İyi Hizmetler

Estetik ile ilgili tüm branşlar, saç ekim ve diş ile ilgili tüm tedavilerde uzman doktorlarımız tarafından yapılan tedaviler ile yüksek oranda başarı oranları ve %100 hasta memnuniyeti ile çalışmaktayız.

Estetik Cerrahi

Estetik cerrahi kişinin dış görünüşündeki problemleri gidererek daha mutlu, daha kendine güvenli, çevresiyle ve kendisiyle daha barışık olmasına yardımcı olur. Elbette mutluluk ve kendine güven sadece estetik güzellikle olmaz, ancak çok önemli faktörlerden biridir.

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı; konuşmamızı, gülmemizi, tatmamızı, çiğnememizi ve yutmamızı sağlayan ağız, diş ve diş etlerinin genel sağlığı demektir. Ağız ve diş sağlığında asıl amaç, diş çürümesi ve diş eti hastalıkları gibi olumsuz durumların önüne geçerek ağzın genel sağlığını korumaktır.

Saç Tedavileri

Bugün teknolojik ilerlemeyle birlikte, saç ekimi yöntemleri ve saç dökülmesi tedavilerinde büyük gelişme ve ilerleme kaydedilmiştir. Minimal invasiv tekniklerle yapılan prosedüre dönüşen saç ekimi ameliyatları, kullanılan aletlerin gelişmesiyle bugün ki duruma gelmiştir.

Neden DCİ Clinic

DCİ Clinic 10+ Yıllık tecrübesi ve alanında uzman doktorları ile sektördeki lider konumunu korumaktadır. Plastik Cerrahi, Diş Estetiği ve Tedavileri, Saç Ekimi alanlarında birçok operasyonu uzman hekimler eşliğinde gerçekleştirmektedir.

01
Gradation Image

ADIM 1

Vip araçlar ve Tercuman ekibi ile havalimanından otel transferi
02
Gradation Image

ADIM 2

Doktor tarafından yüzyüze konsültasyon ve müdahale
03
Gradation Image

ADIM 3

5 Yıldızlı otellerde konforlu konaklama veağırlama
04
Gradation Image

ADIM 4

Tedavinizin ardından doktorlarımız tarafından kontrol ve havalimanı transferi

Kliniklerimiz / Hastanelerimiz

Before / After

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurarak müşteri hizmetleri uzmanlarımızın sizi arayarak bilgilendirme yapmasını sağlayabilirsiniz